portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Ptasia 5 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ptasia 5 - sprawy osiedlowe » Forum » Czy ktoś z Ptasiej już tutaj jest :) ?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy ktoś z Ptasiej już tutaj jest :) ?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
FipoMat 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Nie Sty 31, 2010 19:56
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 21:58    Temat postu: Czy ktoś z Ptasiej już tutaj jest :) ?

Witam

Z czystej ciekawości chciałem zapytać czy nasze mini osiedle już powoli zaczyna żyć własnym życiem... Cool Na razie więcej nadal pustych mieszkanek niż zamieszkanych ale warto forum rozkręcić już wcześniejSmile

tymczasem witam wszystkich bardzo serdecznieSmile
Mateusz Rolling Eyes
obwohl 
   

Początkujacy


Wiek: 60
Dołączył: Pon Wrz 12, 2011 21:41
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 9:44    Temat postu: jak wrażenia

I jak pierwsze wrażenia, głównie chodzi o dewelopera? Chodzi mi tak o kwestie umów przedwstępnych, terminowość, szybkość przenoszenia własności, jak i o solidność wykonania. Pytam bo zamierzam kupić mieszkanie albo tu albo w innych jego inwestycjach. Trochę mnie dziwi, że jest tak mało wpisów, bo budynek już jakiś czas stoi. Czy to jest aż tak dobry deweloper, że tylko pozytywne opinie o nim są, których nawet nie warto zapisywać? Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama